_____ ______________________
Çadırın Olduğu Adres :
Yenibosna Merkez Mah. Sedir Sok. No: 7 Bahçelievler - İstanbul - TÜRKİYE Müşteri Hizmetleri : 0 (212) 444 4 282
Atasay Kurumsal

Atasay herkesi mücevher sahibi yapmaya kararlı! Geleneksel Altın Çadır Günleri’nde geçmiş sezon ve ihraç fazlası ürünlerini tüketicilerle buluşturan Atasay, çok sayıda seçenek ve tarzı bir araya getirerek geçmiş sezon altın, pırlanta, çelik, gümüş ürünlerini tüketicilere sunuyor. Atasay Geleneksel Altın Çadır Günleri 6-9 Aralık tarihleri arasında 08:30 - 22:00 saatleri arasında altın ve pırlanta tutkunlarına kaçırılmayacak fırsatlar sunacak.

Fırsatı Kaçırmayın!

SERVİS VE ULAŞIM BİLGİLERİ
ALTIN ÇADIR'A ALTIN TUR!
Bu sene yoğun talep üzerine çevre iller ve İstanbul'un çeşitli noktalarından otobüs seferleri düzenleniyor. Araçların kapasitesi sınırlı olduğundan, şehir dışından gelecek müşterilerin ulaşım hizmetinden yararlanmaları için 444 4 282 nolu Müşteri Hizmetleri Hattı'nı arayıp isimlerini yazdırmaları gerekiyor. Haraket saatleri sabit olup bekleme yapılmayacaktır.

Kocaeli, 6-7-8-9 Aralık, 11:00, Kocaeli Perşembe Pazarı Kipa Önü
Adapazarı, 6-8 Aralık, 11:00, Adapazarı Kent Meydanı AKM Önü
Edirne, 7 Aralık, 11:00, Edirne Selimiye Cami Meydanı Belediye Önü
Tekirdağ, 6-7-8 Aralık, 11:00, Tekirdağ Sahil Ali Baba Köftecisi Önü

İSTANBUL:
Kadıköy, 6-7-8-9 Aralık, 12:00, Kadıköy Eminönü İskelesi Önü
Ümraniye, 6-7-8-9 Aralık, 12:00, Ümraniye Belediye Önü
Sarıyer, 6-7-8-9 Aralık, 12:00, Sarıyer Garanti Bankası Önü
Pendik, 6-7-8-9 Aralık, 12:00, Pendik Atatürk Kültür Meydanı Önü
Yenikapı, 6-7-8-9 Aralık, *09:00, 10:30, 13:00, Yenikapı İDO Önü
Kabataş, 6-7-8-9 Aralık, 10:15, 11:45, 13:45, 15:45, Kabataş İDO Önü
Yenibosna, 6-7-8-9 Aralık, 08:00 Her saat başı, Yenibosna Koçtaş Önü
*Yenikapı'dan 09 Aralık Pazar günü 09:00 ulaşımı yoktur.

TEM YOLUNU TERCİH EDENLER İÇİN
Atatürk Havalimanı - Basın Ekspres Yolu’na sapılır, 2. Yenibosna sapağından sağa dönülür.Sağda Altınyıldız, solda Starcity AVM geçilir ve sol şeritten bir tünele girilir. Tünelin içinden geçtikten sonra yolun sonunda bir dört yol ağzına varılır. Dört yol ağzından düz karşıya geçilir, ilk sol sokağa (Sedir Sokak) dönülür. Sedir sokağı ile Ali Duran sokağının kesiştiği noktada bulunan merkezimiz, dışında AK baskısı olan beton duvarlar ile çerçevelidir.

E-5 YOLUNU TERCİH EDENLER İÇİN
Atatürk Havalimanına ve ikitelli yoluna sapılır. Çobançeşme kavşağı geçilir. Yenibosna-Sefaköy köprüsünden Yenibosna’ya dönülür. Sağda Altınyıldız, solda Starcity AVM geçilir ve sol şeritten bir tünele girilir. Tünelin içinden geçtikten sonra yolun sonunda bir dört yol ağzına varılır. Dört yol ağzından düz karşıya geçilir, ilk sol sokağa (Sedir sokak) dönülür. Sedir sokağı ile Ali Duran sokağının kesiştiği noktada bulunan merkezimiz, dışında AK baskısı olan beton duvarlar ile çerçevelidir.____________________________

İstanbul'da Ucuz Altın Kuyruğu
İstanbul Yenibosna'da fiyatların yarı yarıya olduğu altın çadırına kadınlar akın etti.
Elektronik marketlerin ve lüks mağazaların izdihama neden olan indirimli satışlarına şimdi de mücevher eklendi. Atasay’ın seri sonu, ihraç fazlası altın ve pırlanta ürünlerini Yenibosna’daki fabrikasında kurduğu ‘Altın Çadır’da üçte bir fiyatına satışa sunması izdihama neden oldu. Çadırda tek taş yüzük, pırlanta, kolye, saat, bilezik, set gibi fiyatı 25 TL’den başlayıp 10 bin TL’ye kadar çıkan 3 binden fazla ürün satışa sunuldu.
Çadırın Olduğu Adres :
Yenibosna Merkez Mah. Sedir Sok. No: 7 Bahçelievler - İstanbul - TÜRKİYE Müşteri Hizmetleri : 0 (212) 444 4 282
Atasay KurumsalOtobüsle geldiler
Kampanyanın dün saat 10.00’dan itibaren başlamasını planlayan Atasay yetkilileri, sabah 08.00’de Çanakkale’den bir otobüs dolusu müşterinin gelmesi nedeniyle çadırı erken açtı. Atasay yetkilileri, içeriye yarım saat arayla 30’ar kişi aldı. Sabahtan öğlene kadar 500’den fazla kişi çadırdan alışveriş yaptı. Yoğunluk nedeniyle, Atasay Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Kamer’in eşi Çiğdem Hanım ve oğlu Atasay da kasanın başına geçti. Çadırın en pahalı ürünü olan 10 bin TL’lik pırlanta seti sabahın erken saatlerinde satılırken, fiyatı 275 TL’ye kadar inen tek taşlar da en çok satılan ürün oldu. Sabah uçağıyla Rize’den gelen bir çift yaklaşık 5 bin TL’lik alışveriş yaptı. Cihan Kamer, 3 günde 2 bin kişinin alışveriş yapmasını beklediklerini söyledi. Kamer, “Zararı göze aldık. Bunu bir halkla ilişkiler çalışması olarak görüyoruz. Kampanyayı yılda 2-3 kez tekrarlayacağız” dedi.