LEZİZ YEMEK TARİFLERİ BURDA TIKLA

9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Armageddon Savaşı Başlamak üzere 3. Dünya Savaşı Nükleer Savaş Olacak

 1. #1
  Site Yöneticisi Array
  Üyelik tarihi
  Jan 2011
  Mesajlar
  2.624
  Teşekkür Et
  58
  71 Konusuna 82 Teşekkür Almış

  Armageddon Savaşı Başlamak üzere 3. Dünya Savaşı Nükleer Savaş Olacak

  ___________________________________________________________________________
  Sevgili Kardeşlerim batılı avrupa ve amerika bugün libyaya yapılan savaşı Yeni Bir haçlı akını olduğunu söylemekten geri durmuyorlar dün faransız dış işleri bakanı ağzından kaçırdı...
  Deniyorlar libya savaşı onlar içi bir deneyim tek dünya devleti kurmak istiyorlar içinde sadece efendiler ve köleler yaşayacak kulağa fantezi gibi gelsede gerçeklik payı hiçte az değil bu yeni olaylar dünyayı ele geçirme planıdır Libyada kendilerini deniyorlar ve orayı yerle bir edeceklerinede eminim taş taş üstünde kalmayacak nasıl olacak bekleyip göreceğiz...

  ___________ ___________


  _____ ______________________


  Büyük şeyh dedi ki Mehdi aleyhisselam gelmeden Armageddon(mehleme-i Kübra) gelmesi lazım gelir. Tarihteki son ve en büyük savaş. Ondan sonra daha başka bir savaş olmayacak. Mehdi a.s geliyor ve Deccal. The Anti christ(deccal).Deccal geliyor. O ve bağlıları(taraftarları, izleyenleri) doğudan batıya koşacaklar(gidecekler) 40 gün süresince; onlar her şehirde veya kasabada olacaklar(bulunacaklar). İnsan oğlunun yaşadığı her mekana gidecek ve kendi hizmetçisi(kulu)olmaya çağıracak ve kendisinin onların tanrısı olduğunu iddaa edecek. 40 gün. İlk gün 1 yıl gibi geçecek. 2. gün 1 ay gibi olacak. 3.gün 1 hafta gibi olacak. Bu ilk üç gün dışındaki günler normal günler gibi olacak. Sonra Deccal dünyanın her yerinde bulunur, son olarak Şam’a gelecek, Şam’ın dışına; kuzey-doğusuna, büyük bir dağ bulunan Halep şehrinin istikametinde. Tüm dünyayı dolaştıktan sonra o, oraya varır, oraya varınca Cebrail kanadını onun önüne koyar, Deccal yukarı bakar sonun dışında bir şey olmaz aşağıya bakar ve bir şey göremez. Önünde bir duvar varmış gibi görür, büyük bir bariyer gibi ve ordusuna şöyle diyecek: Biz dünyanın sonuna ulaştık artık bunun dışında(ötesinde) bir insanoğlu yok ve şimdi tüm dünya benim emrim altında ve ben sizin tanrınızım.

  Ondan sonra her şeye gücü yeten Allah c.c seyyidina isa ya aşağı inmesini emreder. Hz İsa bir tarafında bir melek ve öbür tarafında bir melek Emevi camii’nin doğu minaresine indirilir. Sabah vakti Mehdi aleyhisselam(rahmet üzere olsun) mihrapta olacak imamlık için ve tam o sırada İsa a.s aşağıya iner ve yürür; Hz. İsa çok yakışıklı biri, o kadar yakışıklı ki; yüzüne bakamazsın. Beyaz ve kırmızı türban, türbanı var başında ve bir kılıç taşıyor. Ve cennetten yeni geldiği için terliyor maşallah. Ve Mehdi as onu göründe geri çekilir ve imam olmasını ister. Fakat seyyidina İsa as. Diyecek ki; peygamberlerin mührü(başı) senin ve bizim peygamberimiz s.a.v, ben cennetten aşağıya inerkenki gün senin imam olman gerektiğini söyledi. Bu yüzden bugün imam sensin ve ben senin arkanda namaz kılacağım. Bundan dolayı mehdi aleyhisselam sabah namazını kıldırır ve İsa a.s arkasında namazını kılar. Ben de bu umarım ki bu insanlarla olurum. Bende her şeye gücü yeten Allah tan onlarla bunun için(bulunmak) birlikte olmayı istiyorum. Namaz bittikten sonra camiden çıkarlar ve İslam ordusu caminin doğu girişinden St.Thomas Arch a doğru koşarlar deccal ile dövüşmek için. Ne zaman ki deccal İsa a.s ın kokusunu alır, şekerin suda eridiği gibi eriyecektir. Ve İsa a.s deccale yetiştiği zaman(ulaştığı,yakaladığı zaman), o zamana kadar kimseyi öldürmemiş hatta bir karıncayı bile öldürmemiş ama deccal i öldürecek. Ona doğru koşacak,saldıracak ve kılıcıyla öldürecek deccal i iki parçaya bölerek. Ve Deccal in yandaşları da öldürülüp temizlenecek.

  Zaman yaklaşıyor. Şimdi yaklaşan bu zaman Mehdi a.s Deccal ve İsa a.s(rahmet üzere olsun) zamanıdır. Yaklaşıyor. Bundan dolayı Allahın insanlara kendisine daha yakın yapmak(bilinmesi)için bahşettiği ama insanların tam tersi amaçlar(Allahın emirlerine karşı gelmek) için kullandığı bu otorite yani bu teknoloji, bu elektrik geri alınacak. Sadece yeryüzünden değil bilgisayarlardan bile alınacak. Güneşten manyetik dalgalar gelecek ve aynı bir elektrik süpürgesi gibi tüm elektrik çekilecek(alınacak). Ve korkuyorum ki bu manyetik dalgalar bizim vücutlarımızı da etkileyecek yani vücutlarımda da biraz elektrik olacak. Bunun etkisinden dolayı bir sürü insan ölecek. Korunmuş olanlar müstesna, onlar ki korunurlar ve Allahın koruması altındadırlar işte onlara zarar gelmez hiçbir zarar onlara gelemez.

  Bu yüzden günler çok çabuk geçiyor ve bu zamana yaklaşıyoruz. SubhanAllah. bu gece ramazanın 8’i. Çok çabuk geçti ve sadece 15 gün kaldı milenyum’a. Ve sizin kendinizi ayrı bir dünyada bulmanız gerek. Bir başka bilinmeyen koşul. Bu tip koşulları kimse önceden bilemez(bilim adamlarının 2000 de başka bir boyuta geçeceğiz laflarına ithafen) ama Allahın kurallarına karşı olan her şey yerle bir olmalı, bitmeli. Sakın ummayın ki birileri bu problemleri düzeltebilir(bilgisayar problemleri). Hayır! şayet düzeltse bile güneşten gelen bu dalgalar yeryüzünde hiçbir şey bırakmayacak.

  Ve büyük şeyhimden duyduğum kadarıyla Mehdi a.s gelecek ve tekbir getirecek: Allahu Akber! Allahu Akber! Allahu Akber! Ve teknolojik olan her şey eğer geriye bir şey kalmışsa(güneş patlamasından oluşacak dalgalardan) yok edilecek, bitirilecek. Hiçbir şey kalmayacak. Ve ikinci tekbir ile başlangıçtan bu güne kadar daha evvel hiç kullanılmamış bir güç gelecek. Ve tabiat(fizik kuralları) bu yeni gelen otoritenin(gücün) mehdinin, hz. İsa’nın ve inananların altında kalacak(mübarek bir başka sohbetinde insanların keramet gibi istediği yere göz açıp gidebileceği ve her şeyin mümkün olacağını buyurdu). Her yer cennet gibi olacak. Lakin tam şu bizim içine girdiğimiz zaman en berbat, en tehlikeli, ve korkunç zamanlar. Muhtemelen ramazandan sonra, şevval de veya zilkade veya zilhicce veya muharrem de. Bir daha ki ramazanı bekleyeceğini sanmıyorum. Çok yakın şu anda(kötü zamanlar)

  Umarız ki Allah bize güzel bir iman(belki ihlas) bahşeder. İnsanoğluna zarar veren her kez ölecek. İnsanoğluna zarar veren her şey elinden alınacak. Hiçbir ateşli silah çalışmayacak. Hepsi sonlandırılacak. Sadece cennetten gelen kılıçlar olacak. Cennet kılıçları. Yerden değil.

  Allah, Allah , Allah , Allah , Allah Allah , 'aziz Allah , ... kerim Allah , ... sübhan Allah , sultan Allah .

  Bizim yalnızca seninle olmamıza izin ver yarabbi ilahi hizmetin için, ilahi hizmetinde olmak için. İzin ve bize ki onlardan olabilelim.
  Amin Dua Fatiha.

  ____________________

  kanal d izle 2. #2
  Site Yöneticisi Array
  Üyelik tarihi
  Jan 2011
  Mesajlar
  2.624
  Teşekkür Et
  58
  71 Konusuna 82 Teşekkür Almış

  ve amerikanın dünyanın bir çok yerine kurduğu füze kalkanı projesini hatırlayın ne için kuruldu onlar savunma mı yoksa saldırımı....


 3. #3
  Mülâzım-ı Evvel Array Yavuz-Osmanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Jan 2011
  Mesajlar
  213
  Teşekkür Et
  3
  9 Konusuna 16 Teşekkür Almış

  Bir şeyler olacak ama hadi bakalım hayırlısı

  Kötünün Gücü,İyinin Tembelliği


  To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.  To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

 4. #4
  Bayan Üye Array elif Sude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Jan 2011
  Mesajlar
  334
  Teşekkür Et
  24
  25 Konusuna 28 Teşekkür Almış

  Onlardan korkan onlar gibi olsun Allah bizim yardımcımız her zaman zafer bizimdir zafer islamındır


  To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

  Göz kaptırdığım renkten, kulak verdiğim sesten,
  Affet senden habersiz aldığım her nefesten...
  N.F.K


  To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.


 5. #5
  Mülâzım-ı Evvel Array Evrenos Bey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Mar 2011
  Mesajlar
  43
  Teşekkür Et
  6
  3 Konusuna 6 Teşekkür Almış

  biz imanımızla gönderdikleri bütün füzeleri parçalarız evelallah


  To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

 6. #6
  Site Yöneticisi Array
  Üyelik tarihi
  Jan 2011
  Mesajlar
  2.624
  Teşekkür Et
  58
  71 Konusuna 82 Teşekkür Almış

  İsim: armageddon-3.jpg
Görüntüleme: 33264
Büyüklük: 59.7 KB (Kilobyte)
  Tanrıyı KIYAMETE zorlamak... Size saçma mı geldi? Ama ABD-İsrail fanatikleri bakın ne istiyor...
  ABD'nin şahinleri Neocon'lar ile İsrail'in Siyonist aşırı sağının ortak ideali, Ortadoğu merkezli bir dünya savaşı çıkarmak.

  İşte buna “tanrıyı kıyamete zorlamak” diyorlar. Ya da “Mesih'i dönmeye mecbur bırakmak.” Peki nedir bu Armageddon savaşı...
  Biraz anlatalım;

  Armageddon çılgınlığı

  ABD Başkanı Bush'un sıkı sıkıya bağlı olduğu Protestan fundamentalizmi Armageddon çılgınlığına inanıyor. Onlara göre de Hz. İsa’nın gelmesi için bu üçüncü milenyum başında mutlaka “Armageddon” denen o nihai savaşın çıkması lazım. İnanmış Protestanların hedefi Tanrı'ya kıyamet için yardımcı olmak... Bunun için de kıyamet savaşının fitilini ateşlemek gerekiyor...

  Peki bu savaş nasıl çıkar? İşte bu noktada işin ucu Türkiye'ye de dokunuyor. Çünkü bu kıyamet savaşı Ortadoğu'da patlayacak. Onların inanışlarına göre Armageddon Savaşı Kudüs yakınlarındaki Magedon Tepesi etrafında gerçekleşecek.

  Armegeddon Savaşı Müslüman ordusunun İsrailoğullarına saldırmasıyla çıkacak. Protestan fundamentalizmi, Armegeddon Savaşı’nda İsrail’in desteklenmesi gerektiğini savunuyor. Onlara göre Hz. İsa da ‘İsrail Arslanı’ olarak dünyaya gelmiştir.

  Yahudiler, Müslümanlar’a karşı Armageddon Savaşı’nı kazanmadıkça, Hz. İsa tekrar yeryüzüne dönmeyecek. İsa’nın dönmesi için savaşın çıkması ve kazanılması şart. Ancak bu savaşı önce Hz. İsa olmadan Yahudiler’in kazanması lazım. Onun için Protestanlar ile İsrail arasında sıkı bir işbirliği dini nedenlerden dolayı mecburidir. Bu savaş bittikten sonra da, 144 bin Yahudi hariç, (o 144 bin Yahudi de Hz. İsa’ya iman eden Yahudiler olacak) hepsi kırılacak. Bu sefer de Amerika ve Hz. İsa’ya bağlı olanlar yeryüzünde kalacak…

  Türkiye'nin oyundaki yeri

  Bu noktada Yenişafak'tan İbrahim Karagül'ün köşe yazısına bir gözatalım. "Tanrı'yı kıyamete, Türkiye'yi bölgesel savaşa zorlamak!.." isteyen ABD ve İsrail için Türkiye'nin de bir rolü var... Karagül şöyle anlatıyor;

  Türkiye'nin Kürtlerle çatışmaya sokulması demek, İran'ın da cepheye girmesi demektir. Savaşın Pakistan'dan Lübnan'a kadar yayılması demektir. İşte bu, ABD ve müttefiklerinin en büyük hedefi.

  Karagül, Armageddon planını da şöyle özetliyor;
  Neocon-İsrail aşırı sağının ortak ideali Ortadoğu merkezli bir dünya savaşı çıkarmak. Yani Armageddon dedikleri Kıyamet savaşı… Bu savaşla Mesih yeryüzüne inecek, bu savaşla “ilahi adalet” gerçekleşecek. İşte buna “tanrıyı kıyamete zorlamak” diyorlar. Ya da “Mesih'i dönmeye mecbur bırakmak.”


 7. #7
  Site Yöneticisi Array
  Üyelik tarihi
  Jan 2011
  Mesajlar
  2.624
  Teşekkür Et
  58
  71 Konusuna 82 Teşekkür Almış

  Okuyun Bilgi Sahibi Olun... Armageddon nedir? Araştırıyoruz

  Tarih - 19.08.2008 - 04:47
  Yıl M.S 2013 Aylardan Ekim. Evet, nükleer bomba İstanbul'da... Bombanın patlaması kaçınılmaz. Ama; Konuya geçmeden önce biraz bilgilendirme yapalım...
  Dünya 2 Tufan yaşayacaktır. 1.Tufan Su, 2.Tufan ise Ateş... Binlerce yıl önce İnsanoğlu Nuh (a.s) zamanın'da 1. Tufanı yaşamıştır. Yani Dünyanın her tarafını saran. Yerden fışkıran ve gökten inen yağmur suları ile Dünya Su Tufanını yaşamıştır. Arkeolojik ve Tarihi araştırmalar; vede Hak din kitabı Mukaddes Kuran-ı Kerim bu bilgileri doğrulmaktadır. Ateş Tufanına çok az zaman kaldı.
  Öyle bir grup vardır ki dünyada. Tek dünya imparotorluğunu kurmak isteyen. Tek bir dil ve din, tek bir medeniyet çatısı adı altında. İşte bunlar kendilerine ''Yedici'' diye... Adlandırıyorlar. Bir an önce düzeni kurmak için, olması gereken alametler. Mesihin gökyüzünden yeryüzüne inmesini beklemek. Lakin yıllardır beklemişler. Hatta Ahir zaman peygamberi Peygamberimiz Hz.Muhammet Mustafa (S.A.V) Efendimizin haşa peygamberliğini kabul etmeyerek. Peygamberin kendilerinden olacağına inanmışlardır. Beklemekten sıkılmışlar kendi içlerinden sahte mesihler ortaya çıkarak mesihliklerini kabul etmişlerdir vede ettirmişlerdir. Bugün en uzun süreli ve halen etkili olanı 16.yy Osmanlı zamanında ortaya çıkan Musevi asıllı Sahte Mesih Sabetay Sevi'dir. Hayranları hala Binlerceyi geçmektedir... Sahte mesihin sahtekarlığının ortaya çıkması ile ilgili olay...
  -Mustafa Fevzi efendi aldığı emir üzerine, Sevi'ye şöyle dedi:
  -''Ey Mordehay oğlu Sabeytay Sevi, Mesihliğini ilan ettin. Şimdi göster bize mucizeni!''
  - ''Ne Mucizesi efendimi?...''
  ''Şimdi anadan üryan soyunacaksın... En Mahir okçularımız vucudunu nişangah yapacaklar... Ok işlemezse sen hakikaten Mesihsin!...'' İşlerse Allah yardımcın olsun...
  - Sevi'nin korkudan dili tutuldu!... Sonra Mesihliği'de bütün iddiaları da reddetti!... Hepsinin başkaları tarafından uydurulduğunu söyledi.
  Tabi bunlardan olmadığınız sürece bu ülkede hiçbir yere gelemezsiniz. Ne devlet kademesinde ilerlersiniz, nede Üniversitede kalabilirsiniz. Oligarşi'yi bu ülkede en güzel uygulayan Tarikatlardan biri. Müfredatta okutulan, Tarihimize'de yazan bunların Avukatlarıdır.
  İstanbul kelime anlamı ile İs (her) tan( milet, ulus) bul(bol) Yani, Her milletten ulusbol. İstanbul'da ''Farklı milletler kültürler ve bunun yanında Dinler yaşamaktadır''. İlim yuvası Bağdat, güzellikler limanı Beyrut, Kutsal abideler diyarı Kudüs'de bombalar patladı. İstanbul patlamadı.Sebebi hoşgörü 3 dini yıllardır. Asilmile etmeden yaşatmış bir uygarlığın ev sahibi Osmanlı idi. Bugün Balkanlar, Ortadoğu ülkeleri vede Kafkasya Karışıklık içinde ise sebebi Osmanlı'ya İhanetin bedelidir. Size kim dedi Baba ocağından ayrılasınız diye...
  Dönelim bu yediciler dediğimiz Mesih sevdalılarına. Bunlar bakmışlar; Mesihin geleceği yok. Demişler biz alametleri tam gerçekleştiremedik galiba. Tevrat ve İncil'den araştırmalar yapmışlar. Mesihin gelmesi için önce Yahudiler bir araya toplanacaklar ardından. Devletleri tekrar kurulacak. Süleyman a.s ve oğlu Davut a.s zamanında ki ihtişamalarına tekrar kavuşturulacaklar. Mescidi Aksa yıkılıp yerine 3. Süleyman tapınağını yapmak için arkeolojik kazı gerekçeleri ile Mescidi aksanın altını kazıp kendinden yıkıldı süsü verilerek. 3.Süleyman tapınağı'nın inşaası'nı hızlandırmak. Türkiyede ki işbirlikçiler yüzünden. Ta! 3-4 sene evvel başlanılan. Çemberlitaş tamiri adı ile İsa'nın Eşyalarını aramaktan hala tamir devam ediyor. Aslında tamir için 1 yıl yeterli. Ama bazı hainler buna göz yumuyor.
  İşte Dana'nın kuyruğu'nun koptuğu zamana gelelim. Eğer Dünyayı Karıştırmak istiyorsan. Onlar için manevi maddi önemler taşıyan. Kültür başkenti olan bir yerde ses getirecek bir eylem yapmak yeterli İstanbul'da. Ermeni öldürülür. Dünya aya kalkar. Sinogog bombalanır, Şeyhin biri öldürülür. Alem ayağa kalkar. Bu akıllılar yıllardır. Müslüman, Rum, Ermeni diye bölemediler. Sunni Alevi diye bölemediler.Sağ Sol diye böldüler birazcık başarılı oldular. Ardından Türk Kürt diye bölmeye çalıştılar başarılı oldular. Ama şimdi en tehlikelisi Türk'le Fars'ı savaştırmak isteyen kaos düzenin mimarları'nın yeni hesapları İstanbul'da Nükleer bomba patlatıp. Türk'le Fars'ı karşı karşıya getirecek. Olayı İran üzerine yıkarak. Bizi savaştırmak isteyecek... İşte Hazırlanan Senaryo... Nükleer Bomba...
  Yıl 2013 18 Ekim Cuma günü saat öğleden sonra 2 ile 3 arası civarları Çorum'daki evimde Tv'de belgesel yayını izlerken bir anda yayın değişerek... Tv yayını'na, Gri toz tabakasının ortasında hıçkırarak konuşan spikerin sözleri ile başladı... Çevresinden yükselen çığlıklarla ve siren sesleri ile karışmasına rağmen anlaşılabiliyordu...
  '' ... Şu anda patlama alanına gitmemiz mümkün değil. Terör uzmanları. Levent'te patlayan nükleer bombanın etkisinin çok geniş bir bölgede hissedildiğini ve patlama ile oluşan ateş topunun Beşiktaş'a kadar yayılacağını söylüyorlar. Gördüğünüz toz bulutları , Levent'te yıkılan ve yok olan binalardan yükseliyor. On binlerce, evet yanlış duymadınız, on binlerce insan patlamanın henüz ilk saniylerinde yanarak can verdi...''
  Taksim meydanı'ndan yayın yapan heber spikeri konuşmasına devam ederken. Bendeniz, kaç kaç! diye ani bir çığlıkla tepki verdim. Spikerin göremediği alanda, kırmızı alanda bir alev topu yükselmişti; Levent'teki işyerlerin'den sonra; Taksim meydanı'ndaki devasa binalar yerle bir olmaya başladı. Ne The Marmara Oteli, nede garsonluğunu yaptığım. Yedicilerin konferans verdiği Ritz Carlton oteli, nede geyik muhabbeti yapılan kafeler'den eser kalmıştı. Kameranın yüz-elli metre ilerisinde, insanların yavaş yavaş kömürleştiklerini görebiliyordum. Bir kaç saniye içinde, Taksim Meydanı'nda canlı tek bir isim kalmadı.
  '' Mustafa abi! Kemal abi Yıldız, Yıldız...'' Ekranı kararan televizyondaki ses, haber merkezindeki editörlerin çığlığı olmalıydı.
  Az evvelki çığlığından ardından, cep görüntülerini verin yayına kızım ''emri duyulmuştu.
  Ses kesik kesik geliyordu, ekrandaki bazı görüntüleri, çekimin kalitesizliği yüzünden seçemiyordum. Kızıl bir ateş topu ve az önce Taksim'de gördüğüm gri toz bulutu...
  '' Sayın seyirciler, yaklaşık on dakika önce Levent'te başlayan kaos, herkesi dehşete düşürdü. Sebebi anlaşılamayan ateş topu, Zincirlikuyu'dan Beşiktaş sahiline doğru ilerliyor. Cep telefonuyla bu görüntüler, ilk kez yaşadığımız facia hakkında ip ucu verir mi? Bakın Beşiktaş'ta kendisini iskeleden denize atan insanları görebiliyoruz. İlçede hava sıcaklığı olanüstü bir artış gösterdi. Asfaltın eridiğine dair bilgiler geliyor. Zincirlikuyu ile Yıldız arasındaki ağaçların köz olduğu belirtiliyor. Barboros Bulvarı'nda araçlarını terk edip koşmaya başlayan yolcular, Yıldız Teknik Üniversitesi'ni boşaltan öğrenci topluluğu ile buluştuğu sırada yüzlerce genç, yaşanan izdiham sebebiyle hayatını kaybetti. Ateş topu, geçtiği alanlardaki bütün binaları ve insanları , evet insanları yutuyor. Aman Allah'ım! Ateş topunun denize ulaşabildiğini düşünebiliyor musunuz... İstanbul büyük bir felaket yaşıyor...''
  Sahile ulaşan ve çığlık atarak kendisini denize bırakan insanların görüntüsü beni dehşete düşürmüştü. Spikerin verdiği bilgiye göre, ateş topunun Beşiktaş'a ulaşmasına yalnızca birkaç dakika kalmıştı; birkaç dakika yüzbinlerce insanı kurtarmaya yetmeyecekti! Ben ise Judgment day (Terminatör) filmini izliyordum sanki, oturduğum yerde nefesim kesilmiş, beynim durmuştu.
  Gözlerimden damla damla yaş akmaya başladı. Çok sevdiğim insanların oturduğu ve çalıştığı yerler cehenneme dönmüştü. Hemen, Etilerde Akmerkez'de Muhasebede çalışan Aysun Yılmaz ablamı aradım.Hemen orayı terk etmelerini, kimseyi düşünmeden olabildiğince kuzeye kaçmalarını; olmaz ise kuyu yada sığınak bir yerde gizlenmelerini, aksi halde yarım saat içinde oralardan ve onlardan eser kalmayacağını söyledim. Ağalayarak dediklerin oldu Ümit derken telofon kesildi. Telefonun ekranına baktım şebeke hatası diyordu. Tekrar aradığımda ulaşılamıyordu. Allah'ım düşündüğüm şeyler gerçekleşmesin dedim. Bir şeyler yapmak istiyordum. Ama; yapamıyordum. Artık yapabileceğim tek şeyin dua etmek olduğunu söyledi içimden bir ses.Tüm İstanbul için Dualar etmeye başladım...
  Kanal bir ara karardı önce ses gelmeye başladı. ''Nükleer bomba efendim'' daha sonra ekranda, Başbakan belirdi yanında Dışişleri Bakanı, Genelkurmay başkanı, Kara , Hava , Deniz komutanları vardı. Sığınak gibi bir yerde, Açık oturum yapmışlardı kendi hallerinde görüntüleri izliyorlardı. Dışişleri Bakanı'da odadakilere bilgi veriyordu.
  '' Levent'te yaklaşık 10 dakika önce patlatıldı. Patladığı alandaki insanların tamamı hayatını kaybetti. Sadece Beşiktaş değil; Taksim, Ortaköy, Bebek, Etiler, Gültepe ve Seyrantepe, bombanın etkisinde kalacak. Bu alanda, ilk saat içinde insanların yarısını, 2. saat diliminde sağ kalanların büyük bir kısmını ve 3. saat diliminde, yaşayanların tamamını, çevreye yayılan gaz sebebiyle kaybedeceğiz.
  Vatandaşlarımızın, vapura binip karşıya geçmek yerine, denize atlamayı tercih etmelerinin sebebi, vucutlarını eritecek kadar şiddetlenen sıcaklık. Patlama anından itibaren. Levent'teki hava sıcaklığının milyonlarca fahrenhayt yükseldiğini tahmin ediyoruz. Şu andaki temennimiz, teröristlerin ikinci bir bomba daha patlatmamaları. Ankara polisi alarmda; Amerikan ve İsrail elçiliklerine yönelik saldırılar bekliyoruz....
  Efendiler, büyük bir saldırıyla karşı karşıyayız. O an Dışişleri Bakanına bir telefon uzatılıyor. Özel hattınız efendim diye... Dışişleri Bakanı Alo diyor. Sonra Sessiz bir edayla, gözlerinin içine bakan Başbakana uzatıyor.''Yakup Behzat, Hizbullah Türkiye Baş İmamı!'' diyor. Amerikan konsolonsluğu'nun sığınağından arayan ''Yakup Behzat''konuşmalarından anlaşılıyor ki. İran Devleti adına bu bombalama eylemini yaptığını. Aynısını Tahran'da yapmak İsterseniz bekleriz gibi imalı konuşmaları ile İranda hazırlanan uranyum ile zenginleştirilmiş bomba ile saldırdıklarını itiraf ediyor. Başbakan, Her şey, belki de bir ülkenin kaderi, iki dudağının arasına sıkıştırılmıştı. Yüzü bembeyaz kesilmişti. Dudaklarında ki titreme yüreğinde de başlamıştı.
  Sonra birden ''Alo, alo'' diye bağırırken. Behzat görüşmeyi bitirmişti. Elindeki telefonu tüm gücüyle eliyle karşıdaki duvara fırlatırken. ''Müslüman mısınız lan siz! diye bağırdı... Allah belanızı versin... Ordu komutanlıklarına hemen emir vererek seferberlik halinden, hemen olağanüstü duruma geçip. İrana saldırı emrini verdi. Amerikan konsolonsluğu'nun sığınağın da ki Yakup Behzat ve Diğer Amerikalı yetkililer. Türklere ne güzel yutturduk. Yaşasın Yediciler, Yaşasın Jesus, Yaşasın BOP diye... Şampanya patlatarak bunu kutladılar... Artık Türk'le Fars'ın Savaşı kaçınılmazdır...
  '' Gerçekleştirilmiş Tarih Değil. Gerçekleşmiş Tarih Okuyun ''Silgi kullanmadan resim çizme sanatına hayat deniyor.'' 5 yıl sonraki hayatınızın resimi bu yazıda çizildi... Sır Süleymaniye'de Saklı...
  '' Siz Ne Halde İseniz, (Sizi İdare İçin) Başınıza O Halde Adam Getirilir.'' HADİS-İ ŞERİF...
  Sultan Ahmet 7 Ağustos 2008 A.Ümit YILDIZ...


 8. #8
  Bayan Üye Array Siret-i Meryem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Aug 2011
  Mesajlar
  11
  Teşekkür Et
  2
  1 Konusuna 1 Teşekkür Almış

  savaşlar hep hammadde üzerinden patlıyor.bu zamana kadar petrol için yapılıyordu herşey..bundan sonra petrol devri hızla bitmeye başladığına göre geleceğin hammaddesi uranyum olcaktır.çünkü gelecekte elektirik enerjisi kullanılacak ve bu enerjide nükleer santrallerde üretilecektir..nükleer santrallerin elektirik üretmesi için uranyuma veya zenginleştirilmiş uranyuma ihtiyacı var..bu insanlar dünyaya taptığına göre 3. dünya savaşının da uranyumdan patlak vermesi hiçte zor değil...


 9. #9
  Mülâzım-ı Evvel Array
  Üyelik tarihi
  Jun 2012
  Mesajlar
  1
  Teşekkür Et
  0
  0 Konusuna 0 Teşekkür Almış

  Ben blogumda bu yazıya değinmiştim.Ayrıntılı olarak bakabilirsiniz. 3. Dünya savaşı (armageddon,melhame kübra) | mehmet yabalak – kişisel blog


Bu konuyu okuyan Üyeler...

Eylemler(Okuyanları Gör)

Gösterilecek Hiç İsim Yok..!

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •